Pastelky

Každý konec je nový začátek 22.6.2026

Každý konec je nový začátek

Dne 22. 6., se uskutečnilo závěrečné setkání dětí z prvního a devátého ročníku. Cílem bylo společné zakončení školního roku a vzájemné rozloučení těch nejmenších s těmi největšími.

Deváťáci si pro prvňáčky připravili zábavnou stezku plnou zajímavých úkolů. Prvňáci si museli každý úkol samostatně přečíst a následně splnit. Nechyběl ani skákací panák a spousta pohybových her, které si pro děti z 1. A deváťáci nachystali.

Na závěr prvňáci hledali poklad, a to se jim podařilo na jedničku. Nechyběla ani bublifuková show, která celou akci krásně završila.

Poté přišlo to nejdojemnější – rozloučení prvňáčků s deváťáky. Předali jim připravené dárky – vlastnoručně vyrobená přání s milým vzkazem: „Ať se Ti líbí v nové škole. Tvůj prvňák.“

Od prvňáčků dostali deváťáci také medaili s logem školy jako památku na krásné chvíle strávené u nás ve škole.

A teď už nezbývá než našim deváťákům popřát, aby na léta strávená na naší škole vzpomínali s úsměvem a hrdostí. Ať je jejich další cesta plná odvahy, radosti, nových přátelství a splněných snů. Kamkoli je život zavede, přejeme jim, aby nikdy neztratili sami sebe, své dobré srdce a víru ve vlastní schopnosti. Dveře naší školy pro ně zůstanou vždy otevřené a kousek jejich příběhu tu s námi navždy zůstane. Hodně štěstí na vaší další životní i profesní cestě, milí deváťáci — leťte za svými sny.

Za kolektiv ZŠ Mgr. Jana Baková a Mgr. Marcela Houdková

Kalendář akcí

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít